NASZE MOŻLIWOŚCI

Firma JONDA już od ponad 10 lat może poszczycić się dobrą opinią klientów na których zlecenie pracujemy, dostawców materiałów – z którymi się systematycznie i rzetelnie rozliczamy, oraz podwykonawców – którzy pracują z nami równie chętnie jak na początku naszej działalności.

Zaczynając od 2002r. zakres naszej działalności stopniowo się rozszerzał, od remontów i wykonywania nowych konstrukcji dachowych wraz z ich pokryciem, poprzez docieplenia i renowacje elewacji, układanie polbruku, prace wykończeniowe, do kompleksowego stawiania nowych domów, wraz z wszystkimi pracami wewnątrz i na zewnątrz. Prowadzimy prace od projektu, do odbioru końcowego.

W 2002 roku w zakupiliśmy do firmy pierwszy samochód dostawczy do transportu materiałów. Był to 15 letni Polonez truck. Dzisiaj możemy się poszczycić dużo większym parkiem maszyn, środków transportu i urządzeń.

NOWOCZESNA LINIA CIESIELSKA

Dumą naszej firmy jest otwarty w 2012 roku nowy punkt w Schwedt, przy Passowerstrasse 50, gdzie uruchomiliśmy w pełni zautomatyzowaną linię ciesielską do produkcji konstrukcji ciesielskich HUNDEGGER, z czterostronną strugarką, automatem do fazowania oraz 13,5 metrową automatyczną wanną do impregnacji. Projektujemy i wycinamy wszelkiego rodzaju konstrukcje drewniane, od wiat ogrodowych, poprzez więźby dachowe, do bardziej skomplikowanych konstrukcji drewnianych Wycięte elementy są ponumerowane i pasują do siebie niczym klocki LEGO, dzięki czemu skracamy maksymalnie czas montażu. Wszystkie połączenia między belkami wykonywane są w tradycyjnym rzemiośle ciesielskim, bez użycia blach i łączników ciesielskich. Bardziej wymagającym klientom proponujemy drewno KVH – suche, czterostronnie strugane, sprowadzane z europy. Standartowo pracujemy na drewnie budowlanym C24, które również możemy w naszym zakładzie czterostronnie przestrugać, a krawędzie zfazować. Po obróbce, belki poddajemy impregnacji zanurzeniowej.